Din webbläsare stöds inte

Din webbläsare stöds inte. Ladda ner en av följande webbläsare för att kunna få en fullständig Svea-upplevelse.

Skriv till oss

Våra rådgivare

Gillis Wener

Gillis är försäljningschef för administrativa och finansiella tjänster samt inkasso - mindre och större volymer. Gillis är även tillförordnad försäljningschef för Betallösningar E-handel.

Gillis nås på telefon +46 8 735 90 49 eller via mejl gillis.wener@svea.com

Michael Altelius

Mitt fokus är att generera maximal kundnytta för er som kund med hjälp av våra tjänster. Kontakta mig gärna för att se vilka möjligheter som finns för just er.

Ring +46 8 735 29 53 eller mejla michael.altelius@svea.com eller connecta på LinkedIn

Michael Altelius E-handel försäljare

Carl-Henrik Lindblad

Stor erfarenhet inom finansiella betaltjänster till fysisk butik och online på flertalet marknader. Strävar alltid efter att hitta de bästa lösningarna och drar mig inte för komplexa utmaningar. Slå mig en signal eller skriv några rader i ett mejl så hör jag av mig till dig. Ser fram emot att prata om vad vi kan göra för er.

Jag nås på telefon +46 72 533 25 06 mejl carl-henrik.lindblad@svea.com och på LinkedIn

Carl-Henrik Lindblad betallösningsförsäljare

Jacob Wootz

Jag har ett stort intresse för e-handeln som jag följt nära sedan 2005 då jag började jobba med betallösningar. Det är grymt intressant att följa den snabba utvecklingen och tar gärna ett samtal för att höra mer om era behov och önskemål.

Jag nås på telefon +46 72 454 29 24 mejl jacob.wootz@svea.com eller på LinkedIn

Jacob Wootz betallösningsförsäljare

Jan Kullman

Kontakta Jan för frågor eller avtal gällande Betallösningar för e‑handel.

Jan nås på telefon +46 73 029 55 66 eller mejl jan.kullman@svea.com

Alexander Erlandsson

Kontakta Alexander för frågor eller avtal gällande Betallösningar för e‑handel eller fysisk butik.

Alexander nås på telefon +46 76 113 10 05 mejl alexander.erlandsson@svea.com och på LinkedIn

Patric Elmesten

Jag tackar aldrig nej till en utmaning och har alltid kundens bästa för ögonen. Kontakta mig gärna för en förutsättningslös dialog kring hur jag bäst kan hjälpa just er.

Ring mig på telefon +46 72 736 90 33 mejla på patric.elmesten@svea.com eller connecta på LinkedIn

Patric Elmesten betallösningsförsäljare

 

Partnersamarbeten e-handel

Thomas Svensson

Nätverkare som brinner för att skapa personliga relationer och utveckla samarbeten. Kontakta mig gärna för att se hur ett partnersamarbete kan gynna oss och våra gemensamma kunder och prospekts.

Du når mig på +46 8 514 931 66, mejl thomas.svensson@svea.com eller på LinkedIn

Thomas Svensson E-handel försäljare

Torbjörn Malmqvist

Jag har under 12 års tid jobbat med e-handel och främst med betallösningar, de senaste 5 åren har partnersamarbeten varit mitt fokus, så min erfarenhet kring ämnet är stor. Så slå mig en signal eller mejla så hittar vi en väg framåt mot ett bra gemensamt samarbete.

Du når mig på +46 70 719 22 12, eller mejla torbjörn.malmqvist@svea.com jag finns även på LinkedIn

Torbjörn Malmqvist E-handel försäljare

Camilla Plahn

En pratglad tjej som brinner för mötet med människor. Kontakta mig gärna så att vi kan boka in ett möte och prata mer om ett potentiellt partnerskap.

Du når mig på +46 76 323 00 60camilla.plahn@svea.com eller på LinkedIn

Tobias Hellman

Kontakta mig om du är intresserad av att prata om partnerskap.

Du når mig på +46 73 707 70 77tobias.hellman@svea.com eller på LinkedIn