Verkkosivu ei tue käyttämääsi selainta

Verkkosivu ei tue käyttämääsi selainta. Lataa jokin seuraavista selaimista, jotta saat parhaan käyttökokemuksen Svean kotisivuilla.

Helppoa ostamista asiakkaillesi – verkossa ja myymälässä. Ota yhteyttä.

Tarjoamme maksuratkaisut verkkokauppaan ja myymälään. Ole yhteydessä.

Soita myyntinumeroomme 09 4242 3092.

Voit myös tutustua asiantuntijoihimme alla tai jättää yhteydenottopyynnön.

Pauli Laakso.

Pauli Laakso

Sales Director

+358 40 767 7088

pauli.laakso@svea.fi

LinkedIn

 

Mies hahmo.

Jenni Tanttu

Key Account Manager

+358 40 665 7663

jenni.tanttu@svea.fi

LinkedIn

Sami Vornamo kuva.

Sami Vornamo

Senior Sales Manager

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 40 585 9658

sami.vornamo@svea.fi

LinkedIn

Mies hahmo.

Juuso Paulasuo

Senior Sales Manager

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 40 7678 728

juuso.paulasuo@svea.fi

LinkedIn

Haverinen Jussi

Jussi Haverinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 541 4141

jussi.haverinen@svea.fi

LinkedIn

Mikko Pietarinen.

Mikko Pietarinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 188 3312

mikko.pietarinen@svea.fi

LinkedIn

Mies hahmo.

Jyrki Lehtinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 551 1880

jyrki.lehtinen@svea.fi

LinkedIn

Mies hahmo.

Petriina Lesch

Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 725 1528

petriina.lesch@svea.fi

LinkedIn