Tilinavauksissa voi esiintyä hitautta. Kiitos kärsivällisyydestäsi!

Verkkosivu ei tue käyttämääsi selainta

Verkkosivu ei tue käyttämääsi selainta. Lataa jokin seuraavista selaimista, jotta saat parhaan käyttökokemuksen Svean kotisivuilla.

Skip to content

Helppoa ostamista asiakkaillesi – verkossa ja myymälässä. Ota yhteyttä.

Tarjoamme maksuratkaisut verkkokauppaan ja myymälään. Ole yhteydessä.

Soita asiantuntijoillemme alla tai jätä yhteydenottopyynntö.

Pauli Laakso

Sales Director

+358 40 767 7088

pauli.laakso@svea.fi

LinkedIn

 

Tiina Kokkonen

Sales Manager

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 40 125 7409

tiina.kokkonen@svea.fi

Mikko Pietarinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 40 188 3312

mikko.pietarinen@svea.fi

LinkedIn

Mika Tolonen

eCommerce Specialist

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 50 681 21

mika.tolonen@svea.fi

Akseli Pelander

Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 767 8728

akseli.pelander@svea.fi

Petriina Lesch

Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 725 1528

petriina.lesch@svea.fi

LinkedIn

Jyrki Lehtinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 551 1880

jyrki.lehtinen@svea.fi

LinkedIn

Sami Vornamo

Senior Partner Manager

Kumppanuudet

+358 40 585 9658

sami.vornamo@svea.fi

LinkedIn