Verkkosivu ei tue käyttämääsi selainta

Verkkosivu ei tue käyttämääsi selainta. Lataa jokin seuraavista selaimista, jotta saat parhaan käyttökokemuksen Svean kotisivuilla.

Skip to content

Helppoa ostamista asiakkaillesi – verkossa ja myymälässä. Ota yhteyttä.

Tarjoamme maksuratkaisut verkkokauppaan ja myymälään. Ole yhteydessä.

Soita myyntinumeroomme 09 4242 3092.

Voit myös tutustua asiantuntijoihimme alla tai jättää yhteydenottopyynnön.

Pauli Laakso

Sales Director

+358 40 767 7088

pauli.laakso@svea.fi

LinkedIn

 

Sami Vornamo

Senior Sales Manager

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 40 585 9658

sami.vornamo@svea.fi

LinkedIn

Juuso Paulasuo

Senior Sales Manager

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 40 7678 728

juuso.paulasuo@svea.fi

LinkedIn

Mika Tolonen

eCommerce Specialist

Ratkaisut verkkokauppaan

+358 50 681 21

mika.tolonen@svea.fi

Jussi Haverinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 541 4141

jussi.haverinen@svea.fi

LinkedIn

Mikko Pietarinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 188 3312

mikko.pietarinen@svea.fi

LinkedIn

Jyrki Lehtinen

Senior Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 551 1880

jyrki.lehtinen@svea.fi

LinkedIn

Petriina Lesch

Sales Manager

Ratkaisut myymälään

+358 40 725 1528

petriina.lesch@svea.fi

LinkedIn