Din webbläsare stöds inte

Din webbläsare stöds inte. Ladda ner en av följande webbläsare för att kunna få en fullständig Svea-upplevelse.

Hoppa till innehåll

Svea på D‑Congress

Svea på D‑Congress

D-Congress 28 april 2022

D-Congress arrangeras av Svensk Digital Handel och är Sveriges största e‑handelsevent. I år är temat E‑commerce as entertainment. Vi har även i år ett team på plats på mässan i egen monter där man kan komma och prata e‑handel med oss och även mingla på en aw. Och så tar vår egen Thomas Svensson plats på scenen.

Till dig som testar vår demokassa bjuder vi på pengar till ett välgörenhetsprojekt. Ta chansen att vara med och bidra!

Mer om D-Congress hos Svensk Digital Handel

Fakta

Svea finns i monter H05:12
Thomas Svensson på scen H1 kl 13:00
AW-mingel i montern från kl 16:00

Scen H1 kl 13:00-13:30

Thomas Svensson

Är ni redo eller funderar ni på att ta nästa steg i er företagarresa? Då får ni inte missa detta! Thomas inspirerar och ger exempel på hur ni kan få ert företag att växa, expandera och skala upp.

Thomas Svensson är Partneransvarig och e-handelsexpert på Svea och står bakom rapporten om e-handel som vi publicerat de senaste 4 åren. 

Connecta med Thomas på LinkedIn


Träffa Svea-teamet i vår monter

Magdalena Caesar

Magdalena är Business Area Manager på Svea. Har du frågor till Magdalena kan du mejla henne på magdalena.caesar@svea.com

Caroline Örniesdotter Wollin

Caroline är Säljchef för Betallösningar på Svea. Har du frågor till Caroline kan du mejla henne på caroline.wollin@svea.com

Caroline Örniesdotter Wollin Säljchef

Carl-Henrik Lindblad

Carl-Henrik är säljare på Svea. Har du frågor till Carl-Henrik kan du mejla honom på carl-henrik.lindblad@svea.com

Carl-Henrik Lindblad betallösningsförsäljare

Jacob Wotz

Jacob är säljare på Svea. Har du frågor till Jacob kan du mejla honom på jacob.wootz@svea.com 

Jacob Wootz betallösningsförsäljare

Patric Elmesten

Patric är säljare på Svea. Har du frågor till Patrik kan du mejla honom på patric.elmesten@svea.com

Patric Elmesten betallösningsförsäljare

Emil Blomkvist

Emil är säljare på Svea. Har du frågor till Emil kan du mejla honom på emil.blomkvist@svea.com

Emil Blomkvist betallösningsförsäljare

Alexander Erlandsson

Alexander är säljare på Svea. Har du frågor till Alexander kan du mejla honom på alexander.erlandsson@svea.com

Rikki Thornton

Rikki är marknadsförare på Svea. Har du frågor till Rikki kan du mejla henne på rikki.thornton@svea.com

Vill du bli kund hos oss eller har du en fråga? Hör av dig.

Kontakta oss via mail

Mejla oss

Vill du prata med oss?

Ring 08-470 35 00

Hitta din säljare

Här är vi - hör av dig!