Din webbläsare stöds inte

Din webbläsare stöds inte. Ladda ner en av följande webbläsare för att kunna få en fullständig Svea-upplevelse.

Säljare Butiksfinansiering

Säljare Butiksfinansiering

"Jag har jobbat med finansiering i många år, jag vet att våra kunder ökar sin försäljning när vi är med. "

Niklas Winterstein, försäljningschef Butiksfinansiering 

Kom igång med Delbetalning

Vill du komma igång med Delbetalning i din butik? Ring oss - vi har ett helt team av Sveriges mest kompetenta och engagerade säljare som står redo att hjälpa dig att stärka din affär.

Varför ska du ringa just oss?

  • Överlägsen utbildning på plats i era butiker
  • Stöd i kampanjer med kunskap och material
  • Dedikerat kundteam som alltid är med dig

Här är vi hela gänget - ring oss idag!

Niklas Winterstein

Niklas är försäljningschef på betallösningar butik.

Niklas träffas på telefon +46­­ 8­­ 470­­ 94­­ 39 eller via mejl niklas.winterstein@svea.com

Eleftherios Bolis

KAM

Eleftherios träffas på telefon +46 70 793 76 42 eller via mejl eleftherios.bolis@svea.com

Joakim Flink

Ansvarig för Ram-avtal

Joakim träffas på telefon +46 72 557 45 84 eller via mejl joakim.flink@svea.com

Gabriel Forsberg

Ansvarig för Ram-avtal

Gabriel träffas på telefon +46 72 386 22 22 eller via mejl gabriel.forsberg@svea.com

Johan Jutterström

Region: Uppsala, Dalarna och Hälsingland

Johan träffas på telefon +46 70 218 96 96 eller via mejl johan.jutterstrom@svea.com

Dick Hellman

Region: Norr

Dick träffas på telefon +46 76 801 23 00 eller via mejl dick.hellman@svea.com

Emil Enjebo

Region: Stockholm

Emil träffas på telefon +46 70 306 26 93 eller via mejl emil.enjebo@svea.com

Kristofer Östebo

Region: Väst

Kristofer träffas på telefon +46 70 301 03 83 eller via mejl kristofer.ostebo@svea.com