Säljare Butiksfinansiering

"Jag har jobbat med finansiering i många år, jag vet att våra kunder ökar sin försäljning när vi är med. "

Niklas Winterstein, försäljningschef Butiksfinansiering 


Kom igång med Delbetalning

Vill du komma igång med Delbetalning i din butik? Ring oss - vi har ett helt team av Sveriges mest kompetenta och engagerade säljare som står redo att hjälpa dig att stärka din affär.

Varför ska du ringa just oss?

  • Överlägsen utbildning på plats i era butiker
  • Stöd i kampanjer med kunskap och material
  • Dedikerat kundteam som alltid är med dig

Här är vi hela gänget - ring oss idag!


Eleftherios Bolis

Region: Syd

Eleftherios träffas på telefon +46 70 793 76 42 eller via e‑post eleftherios.bolis@sveaekonomi.se

Kristofer Östebo

Region: Väst

Kristofer träffas på telefon +46 70 301 03 83 eller via e‑post kristofer.ostebo@sveaekonomi.se

Alexander Erlandsson

Region: Väst

Alexander träffas på telefon +46 72 506 54 86 eller via e‑post alexander.erlandsson@sveaekonomi.se

Emil Enjebo

Region: Stockholm

Emil träffas på telefon +46 70 306 26 93 eller via e‑post emil.enjebo@sveaekonomi.se

Anton Leinonen

Region: Öst

Anton träffas på telefon +46 70 301 20 45 eller via e‑post anton.leinonen@sveaekonomi.se

Joakim Flink

Ansvarig för Ram-avtal

Joakim träffas på telefon +46 72 557 45 84 eller via e‑post joakim.flink@sveaekonomi.se 

Caroline Örniesdotter Wollin

Caroline är team manager för betallösningar Butik.

Caroline nås på telefon +46 70 303 66 36 eller via e‑post caroline.wollin@sveaekonomi.se

Niklas Winterstein

Niklas är försäljningschef på Betallösningar E‑handel och Butik.

Niklas träffas på telefon +46­­ 8­­ 470­­ 94­­ 39 eller via e‑post niklas.winterstein@sveaekonomi.se