Varning för bedragare som ringer upp och påstår att de ringer från Svea Ekonomi eller Svea Inkasso. Vi tar aldrig kontakt med dig via telefon eller mejl för att uppmana dig att logga in eller uppge lösenord eller koder. Var rädd om dina koder och klicka aldrig på länkar i mejl om du inte är helt säker på avsändaren.

Säljare Butiksfinansiering

Säljare Butiksfinansiering

"Jag har jobbat med finansiering i många år, jag vet att våra kunder ökar sin försäljning när vi är med. "

Niklas Winterstein, försäljningschef Butiksfinansiering 

Kom igång med Delbetalning

Vill du komma igång med Delbetalning i din butik? Ring oss - vi har ett helt team av Sveriges mest kompetenta och engagerade säljare som står redo att hjälpa dig att stärka din affär.

Varför ska du ringa just oss?

  • Överlägsen utbildning på plats i era butiker
  • Stöd i kampanjer med kunskap och material
  • Dedikerat kundteam som alltid är med dig

Här är vi hela gänget - ring oss idag!

Niklas Winterstein

Niklas är försäljningschef på betallösningar butik.

Niklas träffas på telefon +46­­ 8­­ 470­­ 94­­ 39 eller via e‑post niklas.winterstein@sveaekonomi.se 

Joakim Flink

Ansvarig för Ram-avtal

Joakim träffas på telefon +46 72 557 45 84 eller via e‑post joakim.flink@sveaekonomi.se 

Linus Fornander

Partneransvarig

Linus nås på telefon +46 8 470 35 51 eller via e‑post linus.fornander@sveaekonomi.se

Johan Jutterström

Region: Uppsala, Dalarna och Hälsingland

Johan träffas på telefon +46 70 218 96 96 eller via e‑post johan.jutterstrom@svea.com

Eleftherios Bolis

Region: Syd

Eleftherios träffas på telefon +46 70 793 76 42 eller via e‑post eleftherios.bolis@sveaekonomi.se

Kristofer Östebo

Region: Väst

Kristofer träffas på telefon +46 70 301 03 83 eller via e‑post kristofer.ostebo@sveaekonomi.se

Alexander Erlandsson

Region: Väst

Alexander träffas på telefon +46 72 506 54 86 eller via e‑post alexander.erlandsson@sveaekonomi.se

Emil Enjebo

Region: Stockholm

Emil träffas på telefon +46 70 306 26 93 eller via e‑post emil.enjebo@sveaekonomi.se

Anton Leinonen

Region: Öst

Anton träffas på telefon +46 70 301 20 45 eller via e‑post anton.leinonen@sveaekonomi.se

Dick Hellman

Region: Norr

Dick träffas på telefon +46 76 801 23 00 eller via e‑post dick.hellman@sveaekonomi.se