Laskurahoitus nopeuttaa kassasi kiertoa – ota yhteyttä.

Oletko kiinnostunut laskujen ostosta tai factoringistä? Ota yhteyttä.

Soita myyntinumeroomme 09 4242 3080.

Voit myös tutustua asiantuntijoihimme alla tai jättää yhteydenottopyynnön.

Petteri Hietala.

Petteri Hietala

Account Manager | Pohjois-Suomi

+358 40 058 8328

petteri.hietala@svea.fi

LinkedIn

Kuva Mikael Saksi.

Mikael Saksi

Account Manager

+358 45 636 6780

mikael.saksi@svea.fi

LinkedIn

Kuva Ilari Heikkinen.

Ilari Heikkinen

Account Manager

+358 40 679 1220

ilari.heikkinen@svea.fi

LinkedIn

Kuva Marja Pajamies.

Marja Pajamies

Account Manager

+358 50 306 3927

marja.pajamies@svea.fi

Päivi Somero.

Päivi Somero

Account Manager

+358 40 186 9135

paivi.somero@svea.fi

LinkedIn

Kuva Eero Väre.

Eero Väre

Account Manager

+358 40 621 6044

eero.vare@svea.fi

LinkedIn

Esa Stenberg

Esa Stenberg

Account Manager

+358 40 048 4489

esa.stenberg@svea.fi

 

Kotilahti Ritva.

Ritva Kotilahti

Account Manager

+358 50 342 4912

ritva.kotilahti@svea.fi

LinkedIn